Here is our list. Congratulations to all who made it. *corrected 11/3/22 10:10AM

SEK Elite 1st Team

Tanner Ulbrich Girard 15:54.0
Gavin Doubrava Girard 16:41.0
Houston McGown Girard 16:45.0
Tucker Nelson Anderson County 17:07.8
Caleb Durst Lebo 17:16.8
Trevin Worthing Fort Scott 17:25.0
Kaleb Arnold Olpe 17:43.0
Easton Colborn Chanute 17:44.0
Tallon Bonine Frontenac 18:01.0
Drake  Guymon SE 18:05.0
Dakota Wallace Jayhawk Linn 18:22.0
Seth Wilson Girard 18:24.0
Josept Lazzo-Barahona Chanute 18:26.0
Brody Gomez Fort Scott 18:27.0
Zac Ramsey Fredonia 18:40.0
Spencer Wade Northeast 18:40.0
Gage Jesseph Chanute 18:44.0
Alex Brake St. Mary’s Colgan 18:45.0
Dillon Champlin Jayhawk Linn 18:47.0
Jesse Taylor Iola High School 18:48.0

SEK Elite 2nd Team

Brock Godinez Chanute 18:53.0
Mason Adolpn Girard 18:56.0
Carter Bailey Pittsburg 19:01.0
Peyton Wallace Humboldt 19:05.0
Zayne Gabern SE 19:08.0
Nathon Trammell Northeast 19:13.0
Colten Jameson SE 19:14.0
Cole Moyer Iola High School 19:18.0
Kaster Trabuc Iola High School 19:29.0
Emery Wilbert SE 19:33.0
Michael Vacek St. Mary’s Colgan 19:33.0
Gavin Caldwell Frontenac 19:36.0
Zaylain Baldwin Labette County 19:40.0
Kass Lewis Oswego 19:40.0
Breakin Jones Crest 19:41.0
Kamden Martin Galena 19:41.0
Paul Elliott Labette County 19:43.0
Devin Smith Northeast 19:50.0
Cody Geiger Fort Scott 19:57.0
Tanner Templeton Labette County 19:59.0

SEK Elite Honorable Mention

Ben Davenport Fort Scott 20:00.0
Easton Renn SE 20:04.0
Ethan Paulie St. Mary’s Colgan 20:12.0
Chance Proffit Jayhawk Linn 20:13.0
Truman Schneider Jayhawk Linn 20:22.0
Dayton Hutchison Frontenac 20:25.0
Jaxx Erwin Pittsburg 20:27.0
Brody Weil Labette County 20:30.0
Leo Bass Girard 20:35.0
Brigg Shannon Humboldt 20:38.0
Darton Spencer Labette County 20:40.0
Deakyn Hendrix Labette County 20:42.0
Killian Hume Erie 20:42.2
Trenton Banks Chanute 20:46.5
Devyn Taylor Erie 20:47.2
Mason Mumbower Fort Scott 20:51.0
Curtis Dickman St. Mary’s Colgan 20:55.0
Bryce Nunn Northeast 20:57.0
Weston Howard Pittsburg 20:58.0
Rowden Tyler Chanute 20:58.0
Travis Wanker Iola High School 21:00.0
Landon Bauer Humboldt 21:04.0
Logan Bois SE 21:11.0
Zack Whittenburg SE 21:16.0
Reid Duff Erie 21:23.4
Cooper Miller Fredonia 21:24.0
Cooper Newby Labette County 21:29.0
Jonah Wilterding Fort Scott 21:44.0
Noah Miller Fredonia 21:44.0
Brennan Coffield Iola High School 21:45.0
Trent Toth Pittsburg 22:02.0
Kaleb Cronister Pittsburg 22:04.0
Michael Richenburg Erie 22:15.0
Caden Vink Humboldt 22:29.0
Devin Spencer Chanute 22:40.0

%d bloggers like this: