Here is our final list of the year. Thanks to all the coaches who sent their times weekly. Congratulations to all.

SEK Elite 1st Team

Gabe Onelio Girard 16:06
Houston McGown Girard 16:12
Zayne Gabern Southeast 17:37
Bryan Epperson West Elk  17:39
Colton Smithhisler St. Mary’s Colgan 17:40
Michael Vacek St. Mary’s Colgan 17:49
Tucker Applegate Chanute 17:51
Trevin Worthing Fort Scott 17:56
Easton Colborn Chanute 17:57
Jaron Powers Chanute 17:59
Drake Leeds Coffeyville 18:01
Gunner Ellington Crest 18:02
Herbert Weber Coffeyville 18:03
Tallon Bonine Frontenac 18:08
Tyler Rowden Chanute 18:21
Cash Brown Caney 18:22
Gavin Caldwell Frontenac 18:28
Austin Morrow Independence 18:30
Colten Carson Parsons 18:36
Hudson Locke Southeast 18:40

SEK Elite 2nd Team

Hunter Jankoski Fredonia 18:44
Kreed Jones Humboldt 18:51
Mason Greve Chanute 18:57
Bennett Thompson Coffeyville 19:03
Seth Wilson Girard 19:05
Hunter Jankoski Fredonia 19:08
Silas Good Caney 19:13
Colten Jameson Southeast 19:13
Josh Hogge Independence 19:15
Harrison Burke Girard 19:16
Grant Nienstedt Anderson County 19:19
Brody Barnes Anderson County 19:22
Ethan Paulie St. Mary’s Colgan 19:23
Brodie Wiesner Anderson County 19:25
Elijiah Taylor Crest 19:31
Spencer Wade Northeast 19:31
Colden Cook Humboldt 19:35
Curtis Dickman St. Mary’s Colgan 19:35
Izaiah Adolph Girard 19:37
Zack Whittenburg Southeast 19:38

SEK Elite Honorable Mention

Josept Lazobarahona Chanute 19:46
Gavin Jackman Girard 19:47
Nathon Trammell Northeast 19:47
Clancy Cummings West Elk 19:48
Camryn Hardee Galena 19:52
Josh Woellhof Fort Scott 19:55
Joshua Schoenhofer Chanute 20:09
Michael Smith Southeast 20:10
Landon Kraft Anderson County 20:11
Oakley Carter Caney 20:23
Izic Valentine Fredonia 20:24
Johnny Sproul Caney 20:29
Devin Smith Northeast 20:33
LukeCapehart Frontenac 20:34
Max Sutherland Independence 20:35
Bryce Nunn Northeast 20:36
Jonah Werner Eureka 20:39
Kasen Dollar Coffeyville 20:41
Chayton Brummett Galena 20:43
Finian Foraker Coffeyville 20:47
Mason Mumbower Fort Scott 20:52
Kamden Martin Galena 20:52
Davian Damron Eureka 20:56
Brigg Shannon Humboldt 20:56
Ben Davenport Fort Scott 20:57
Trenton Banks Chanute 20:59
Eli Burk Caney 21:01
Tanner Wiles Southeast 21:09
Maxtyn Mueller Humboldt 21:12
Keith Sanders Independence 21:22
Chase Windsor Southeast 21:27
Gavin Messner Caney 21:28
Jhonmarc Fatalla Southeast 21:28
Lucas Suarez St. Mary’s Colgan 21:35
Thatcher Mueller Humboldt 21:39
Jack Works Humboldt 21:52
Braydon Messner Caney 21:57
Izic Valentine Fredonia 21:58
Jonah Wilterding Fort Scott 22:05
Devyn Taylor Erie 22:08