This is the information provided by coaches as of 10 am May 17th

100

First Name Last Name Grade School Best Time
Dagen Dean 12 Chanute 10.95
Aaron Tunstall 10 Coffeyville 11.01
Isaiah Rosenberg 9 Labette County 11.1
Tucker Harrell 11 St. Mary’s Colgan 11.14
Jamaal Jackson 9 Labette County 11.19
Stevie McGuire 10 Prairie View 11.2
Christopher Crowder 11 Riverton 11.21
Tray Vinson 12 Labette County 11.32
Tayshawn Gaynor 11 Northeast Arma 11.33
Brenton Edgerton 11 Crest 11.49
Wyatt Rink 11 Pittsburg 11.5
Gavin Stimpson 12 Caney 11.54
Rawley Chard 12 Chanute 11.54
Ben Matthews 10 Caney 11.56
Nathon Trammell 11 Northeast Arma 11.93
Eric Erbe 12 Chanute 11.97
Gentry McGhee 10 Crest 12.02
Jerry Rodriguez 11 Crest 12.13
Mark Tenebro 9 Erie 12.25
Joey Vincent 12 Erie 12.77

200

First Name Last Name Grade School Best Time
Aaron Tunstall 10 Coffeyville 22.3
Rawley Chard 12 Chanute 22.49
Dagen Dean 12 Chanute 22.87
Jamaal Jackson 9 Labette County 23.1
Stevie McGuire 10 Prairie View 23.2
Christopher Crowder 11 Riverton 23.3
Ben Matthews 10 Caney 23.31
Isaiah Rosenberg 9 Labette County 23.47
Josept Lazzo-Barahona 11 Chanute 23.5
Tray Vinson 12 Labette County 23.54
Nathon Trammell 11 Northeast Arma 23.57
Gavin Stimpson 12 Caney 23.58
Tucker Harrell 11 St. Mary’s Colgan 23.66
Brenton Edgerton 11 Crest 23.7
Trevor Rink 11 Pittsburg 23.8
Walker Terry 12 Riverton 23.84
Jerry Rodriguez 11 Crest 24.21
Tayshawn Gaynor 11 Northeast Arma 24.37
Robin Wilson 12 Cherryvale 24.5
Levi Prasko 9 Crest 24.69
Mark Tenebro 9 Erie 25.14
Michael Richenburg 10 Erie 25.6
Joey Vincent 12 Erie 25.9

400

First Name Last Name Grade School Best Time
Josept Lazzo-Barahona 11 Chanute 49.99
Amir Luten 11 Coffeyville 50.06
Isaiah Rosenberg 9 Labette County 51
Zavier Phillips 11 Labette County 51.04
Jamaal Jackson 9 Labette County 52.7
Johan Arriola 12 Pittsburg 52.88
Eli Uhner 10 Chanute 53.22
Dillon Leggett 11 Riverton 53.49
Nathon Trammell 11 Northeast Arma 53.73
Emery Wilbert 10 Southeast 53.8
Tucker Harrell 11 St. Mary’s Colgan 54.31
Eliott Stephenson 10 Chanute 56.26
Joey Vincent 12 Erie 59.58
Jaden Daniels 10 Erie 1:01.61
Michael Richenburg 10 Erie 1:01.78

800

First Name Last Name Grade School Best Time
Eli Uhner 10 Chanute 02:03.6
Eliott Stephenson 10 Chanute 02:04.3
Zavier Phillips 11 Labette County 2:06.27
Drake Guymon 12 Southeast 2:08
Dillon Leggett 11 Riverton 2:09.28
Hubert Webber 9 Coffeyville 2:15.4
Tanner Strathe 9 Erie 2:25.87
Killian Hume 9 Erie 2:51.20
Taylor Holbert 10 Erie 2:52.28

1600

First Name Last Name Grade School Best Time
Jaxx Erwin 10 Pittsburg 4:58.08
Drake Leeds 11 Coffeyville 4:59.03
Josept Lazzo-Barahona 11 Chanute 04:59.5
Gunner Ellington 10 Crest 5:00.20
Easton Colborn 9 Chanute 05:13.4
Tyler Rowden 9 Chanute 05:14.4
Tanner Strathe 9 Erie 5:16.09
Killian Hume 9 Erie 5:35.00
Taylor Holbert 10 Erie 6:49.01

3200

First Name Last Name Grade School Best Time
Easton Colborn 9 Chanute 10:49.2
Drake Leeds 11 Coffeyville 10:50.4
Gunner Ellington 10 Crest 11:18.18
Jaron Powers 9 Chanute 11:23.4
Brock Godinez 12 Chanute 11:45.2
Killian Hume 9 Erie 12:13.71

110 Hurdles

First Name Last Name Grade School Best Time
DeMarus Partee 9 Pittsburg 15.28
Eli Burk 11 Caney 15.68
Jake Horner 10 Coffeyville 16.2
Mike Stanley 11 Chanute 16.42
Jordan Duncan 11 Chanute 17.36
Mattox Hughes 10 Chanute 17.9
Jaden Daniels 10 Erie 19.21
Mark Tenebro 9 Erie 22.24

300 Hurdles

First Name Last Name Grade School Best Time
Jake Horner 10 Coffeyville 42.14
Eli Burk 11 Caney 42.64
DeMarus Partee 9 Pittsburg 43.15
Mike Stanley 11 Chanute 44.42
Enrique Musio-Piedra 12 St. Mary’s Colgan 44.74
Jordan Duncan 11 Chanute 46.85
Jaden Daniels 9 Erie 48.56
Landen Bilby 10 Chanute 48.88
Ethan Dillinger 11 Erie 54.96

4×100

Coffeyville 43.97
Chanute 44.04
Riverton 44.05
Labette County 44.08
Crest 45.93
Erie 47.76

4×400

School Best Time
Caney 3:37.24
Chanute 03:31.5
Labette County 3:30.03
Coffeyville 3:36.2
Erie 3:56.66

4×800

Chanute 08:33.9
Southeast 9:00
Riverton 9:05
Erie 10:35.44